kožená taška na fotoaparát z pravej kozej kože
Kožená zaška na fotoaparát TERRA Original price was: 99,00 €.Current price is: 74,66 €.
Naspäť k produktom
Rolovací kožený ruksak ACE
Rolovací kožený ruksak ACE Original price was: 139,00 €.Current price is: 104,84 €.

Kožené puzdro na cestovný pas NOMAD

- 25 % ZĽAVA
LETNÝ VÝPREDAJ
✓ DOPRAVA ZDARMA

Original price was: 29,90 €.Current price is: 21,89 €.

Pripravte sa na pohodlie a cestovanie vo veľkom štýle s puzdrom na pas a doklady NOMAD. Puzdro na pas a doklady NOMAD je vyrobené z elegantnej a odolnej hovädzej kože, takže odbavenie na letisku bude hračkou.

Na sklade

Katalógové číslo: NOMAD Kategória:

CESTOVANIE BUDE HRAČKOU

Predstavujeme puzdro na cestovný pas a doklady NOMAD, perfektného spoločníka na cesty, ktorý vám zaistí poriadok vo veciach.

S ľahkým a odolným pasovým puzdrom budete mať všetky svoje základné doklady pohromade a v bezpečí. Puzdro na cestovný pas NOMAD je navrhnuté tak, aby sa váš pas, karty, lístky a cestovné doklady zmestili na jedno miesto, takže ich ľahko nájdete, keď ich potrebujete.

PRAKTICKÉ

Podšívka je z polyesteru a puzdro je z pravej hovädzej kože. NOMAD okrem toho, že bezpečne uschová cestovný pas, obsahuje dve priehradky na karty. Navyše sa vďaka kompaktnej veľkosti ľahko zmestí do väčšiny vreciek.

Pokiaľ teda hľadáte cestovného partnera, ktorý nikdy neobetuje funkčnosť na úkor módy, puzdro na cestovný pas a doklady NOMAD je tým správnym spoločníkom.

ČO ZNAMENÁ NOMAD

Nomad je krásne meno, ktoré vystihuje podstatu skúseností, skúmania a rastu. Nomádi sú známi svojim neustále sa meniacim spôsobom života a myšlienkou, že nič nie je trvalé alebo usadené.

Meno Nomad tiež vyjadruje pocit slobody a nezávislosti, ktorý máme pri cestovaní.

Nomad teda naďalej inšpiruje a uchvacuje tých, ktorí majú sklony k dobrodružstvu.

Rozmery

10×14,5×5 cm

Material

Pravá hovězí kůže

Farba

Hnedá

Váha

0,05 kg

Výroba

Naše kožené výrobky sú ručne vyrábané skúsenými remeselníkmi z Rádžasthánu v Indii, ktorí ovládajú umenie výroby kože po generácie.


VIAC O VÝROBE

Starostlivosť

Tu je niekoľko ľahko dosiahnuteľných tipov v starostlivosti o kožu, ktoré by ste mohli dodržiavať pri údržbe koženého tovaru tak, aby vám vydržal naveky.

VIAC O STAROSTLIVOSTI

FROM WASTE INTO WORTH

Udržateľná výroba

Na základe stáročných indických znalostí kože a jej využitia sme premenili odpad na eco-friendly kožený produkt noblesného a napriek tomu vintage štýlu. 

surová koža

SÚVISIACE PRODUKTY