Demografia, štatistiky a reklama

Why We Travel je lifestyle cestovateľský blog, ktorý bol založený v roku 2017. Počas nepravidelnej periodicity v období leto 2017 – zima 2020, si vybudoval malý okruh stálych čitateľov.

Vášeň k cestovaniu a láska k fotografii v nás počas leta 2018 podnietila myšlienku založenia Instagramu, kde sme si počas jedného roka vybudovali komunitu vyše 16.000 odberateľov. Vidina toho, že naše fotky a príspevky sa ľuďom páčia, v nás upevnila to, že by sme chceli pomáhať aj im. Preto sme sa rozhodli, že počas našich ciest po Ázii, chceme naplno rozbehnúť aj blog. Áno, čítate správne.

V septembri 2019 sme dali výpoveď v práci a v decembri sme s jednosmernou letenkou odleteli do Ázie. Našu cestu okolo sveta sme začali v Thajsku.

Cieľom tohto blogu je priniesť jeho čitateľom čerstvé informácie z oblasti cestovania. Zaujímame sa o destinačný marketing, spoznávame lokálnu kultúru, kuchyňu, módu, ale i život miestnych, o ktorom sa neskôr zmieňujeme v našich článkoch. Veľkú časť našich článkov tvoria itineráre na návštevu konkrétnych destinácií. Keďže si s čitateľmi budujeme vzťah založený na dôvere, píšeme len o miestach, ktoré sme sami navštívili.

Zároveň našim čitateľom prinášame tipy na ubytovanie, letenky a iné cestovateľské užitočnosti. Krajiny a miesta, ktoré navštevujeme sa snažíme vnímať a vykresliť objektívne, realisticky, nehovoríme len o silných, ale i o slabých stránkach konkrétnej lokality či cestovania ako takého.

“Cestovanie je to, čo nás napĺňa. Čas v Ázii nás učí nesmiernej jednoduchosti, pokory a skromnosti. Veríme, že nastavenie mysle, ktoré sa nám formuje na cestách, nám ostane navždy. Našim príbehom chceme ukázať ľuďom, že plniť si sny, je možné v akomkoľvek veku.”
Image

SPOLUPRÁCA NA INSTAGRAME

Náš Instagram je zameraný na cestovanie, lásku, pozitivitu a lifestyle. Našim príbehom sa snažíme ukázať, že sny si môžeme plniť v akomkoľvek veku aj bez tisícok eur na účte!

Spolupráca na IG je ideálnou voľbou v prípade, ak vašimi produktami/službami chcete osloviť mladé publikum zaujímajúce sa o atraktívny lifestylový či cestovateľský obsah.

> 23 000

sledovatelia

~ 10 000

dosah príspevku

~ 150 000

týždenné impresie

SPOLUPRÁCA NA BLOGU

Na blogu tvoríme cestovateľský obsah, ktorý je užitočný pre našich čitateľov, či už je to vyhľadávanie lacných leteniek, písanie itinerárov s tipmi na konkrétne destinácie, recenzie alebo články s tipmi pre začínajúcich blogerov.

Sme otvorení spolupráci v podobe blogového článku, PR článku, recenzie či affliate marketingu.

~ 1500

návštevníkov mesačne

~ 5000

zobrazení mesačne

~ 3 minúty

čas strávený na blogu

Demografia a štatistiky našich sociálnych sietí sú stručne zaznamenané vyššie. Ak sa chcete dozvedieť viac, prezrite si ukážku z nášho Media Kitu.

Ak máte záujem o podrobný MEDIA KIT v slovenčine,
kontaktujte nás na info@whywetravel.sk.

MEDIA KIT in English available.
Kindly e-mail us to info@whywetravel.sk. This is a preview only.

Vybrané spolupráce

Ako spoluprácu s nami vnímali naši klienti?

“It was great collaboration with you two guys and both of you also showing the best professionalism. We do love your content and also all the pictures that you’ve taken when we collaborated.”

Anys, Marketing and Communications Supervisor, The Edge Bali

Image

“We worked with Karina and Martin @whywetravel_sk at the beginning of 2020 and it was indeed a great experience to work with them. They are super communicative of which we could discuss a wide range of great ideas together. They produced really amazing content for us and it has been helping us a lot in gaining awareness from our customers’ perspective. We would be more than happy to collaborate with them again in the future. Thank you for the amazing works. We are wishing you guys the very best of luck in your future endeavors.”

Mr. Tri Darma, Sales & Marketing Executive, Munduk Moding Plantation Bali

Image

“It was pleasure to collaborate with you in the past. We got many beautiful contents and exposure which were very helpful for our marketing tools. We definitely would be happy collaborate and working more closely with you in the near future.”

Ms. Mega, Corp Sales & Marketing Coordinator, Adiwana Hotels & Resorts

Image

“So spoluprácou s whywetravel_sk sme boli veľmi spokojní. Oceňujeme predovšetkým kreatívu a dôveryhodnosť našej spolupráce. Požiadavky boli vždy splnené, dokonca Karina vždy ochotne príde s niečím naviac, čo milujeme.” 🥰

Michal Rábek, CEO @ Founder, SYDRIP

Image