Demografia, štatistiky a reklama

Why We Travel je lifestyle cestovateľský blog, ktorý bol založený v roku 2017. Počas nepravidelnej periodicity v období leto 2017 – zima 2020, si vybudoval malý okruh stálych čitateľov.

Vášeň k cestovaniu a láska k fotografii v nás počas leta 2018 podnietila myšlienku založenia Instagramu, kde sme si počas jedného roka vybudovali komunitu vyše 16.000 odberateľov. Vidina toho, že naše fotky a príspevky sa ľuďom páčia, v nás upevnila to, že by sme chceli pomáhať aj im. Preto sme sa rozhodli, že počas našich ciest po Ázii, chceme naplno rozbehnúť aj blog. Áno, čítate správne.

V septembri 2019 sme dali výpoveď v práci a v decembri sme s jednosmernou letenkou odleteli do Ázie. Našu cestu okolo sveta sme začali v Thajsku.

Cieľom tohto blogu je priniesť jeho čitateľom čerstvé informácie z oblasti cestovania. Zaujímame sa o destinačný marketing, spoznávame lokálnu kultúru, kuchyňu, módu, ale i život miestnych, o ktorom sa neskôr zmieňujeme v našich článkoch. Veľkú časť našich článkov tvoria itineráre na návštevu konkrétnych destinácií. Keďže si s čitateľmi budujeme vzťah založený na dôvere, píšeme len o miestach, ktoré sme sami navštívili.

Zároveň našim čitateľom prinášame tipy na ubytovanie, letenky a iné cestovateľské užitočnosti. Krajiny a miesta, ktoré navštevujeme sa snažíme vnímať a vykresliť objektívne, realisticky, nehovoríme len o silných, ale i o slabých stránkach konkrétnej lokality či cestovania ako takého.

„Cestovanie je to, čo nás napĺňa. Čas v Ázii nás učí nesmiernej jednoduchosti, pokory a skromnosti. Veríme, že nastavenie mysle, ktoré sa nám formuje na cestách, nám ostane navždy. Našim príbehom chceme ukázať ľuďom, že plniť si sny, je možné v akomkoľvek veku.“
Image

SPOLUPRÁCA NA INSTAGRAME

Náš Instagram je zameraný na cestovanie, lásku, pozitivitu a lifestyle. Našim príbehom sa snažíme ukázať, že sny si môžeme plniť v akomkoľvek veku aj bez tisícok eur na účte!

Spolupráca na IG je ideálnou voľbou v prípade, ak vašimi produktami/službami chcete osloviť mladé publikum zaujímajúce sa o atraktívny lifestylový či cestovateľský obsah.

> 28 000

sledovatelia

~ 12 000

dosah príspevku

~ 250 000

týždenné impresie

SPOLUPRÁCA NA BLOGU

Na blogu tvoríme cestovateľský obsah, ktorý je užitočný pre našich čitateľov, či už je to vyhľadávanie lacných leteniek, písanie itinerárov s tipmi na konkrétne destinácie, recenzie alebo články s tipmi pre začínajúcich blogerov.

Sme otvorení spolupráci v podobe blogového článku, PR článku, recenzie či affliate marketingu.

~ 1500

návštevníkov mesačne

~ 5000

zobrazení mesačne

~ 3 minúty

čas strávený na blogu

Demografia a štatistiky našich sociálnych sietí sú stručne zaznamenané vyššie. Ak sa chcete dozvedieť viac, prezrite si ukážku z nášho Media Kitu.

Ak máte záujem o podrobný MEDIA KIT v slovenčine,
kontaktujte nás na info@whywetravel.sk.

MEDIA KIT in English available.
Kindly e-mail us to info@whywetravel.sk. This is a preview only.

Vybrané spolupráce