kožená taška na fotoaparát z pravej kozej kože
Kožená zaška na fotoaparát TERRA Original price was: 99,00 €.Current price is: 74,66 €.
Naspäť k produktom
Kožená cestovná taška z pravej kozej kože
Cestovná kožená taška HAIMI Original price was: 169,00 €.Current price is: 127,46 €.

Kozmetická kožená taška PREETHY

- 25 % ZĽAVA
LETNÝ VÝPREDAJ
✓ DOPRAVA ZDARMA

Original price was: 59,00 €.Current price is: 44,49 €.

Či už často cestujete, alebo len chcete mať poriadok v kúpeľni, táto štýlová kožená kozmetická taška je pre vás ako stvorená. Jej premyslený design vám umožní uložiť všetky vaše toaletné potreby účelne a na jedno miesto.

Na sklade

Katalógové číslo: PREETHY Kategória:

NIELEN NA CESTY

Pripravte sa na štýlové cestovanie s nadčasovou koženou kozmetickou taškou PREETHY! Ručne vyrobená z najkvalitnejších materiálov a kože, PREETHY bezpečne uchová všetky vaše toaletné potreby, ako doma, tak na cestách.

perfektný úložný priestor, ktorý nerobí kompromisy v štýle. Kozmetická taška PREETHY môže byť presne tým, čo vo svojej zbierke potrebujete.

PRAKTICKÁ

K dispozícii sú 2 časti na zips, ktoré umožňujú väčšiu organizáciu, rovnako ako čierna, vodeodolná podšívka a vnútorné vrecko na zips.

Či už idete na dovolenku alebo len hľadáte organizovaný spôsob, ako doma uložiť toaletné potreby, toto je perfektné riešenie. PREETHY má ideálnu veľkosť, aby ste mali istotu, že budete mať všetku kozmetiku na jednom mieste – uľahčí vám to život a dodá vašej kúpeľni nádych štýlu.

ČO ZNAMENÁ PREETHY

Meno Preethy symbolizuje potrebu jasnosti, rastu a neustáleho úsilia o nové ciele. Pripomína nám, aby sme sa vždy pozerali na jasnejšie dni, čistejšie myslenie, viac dobrodružstiev – učí nás nikdy sa nevzdávať ďalšieho rozvoja. Preethy je skutočným vzorom pozitivity.

Preethy je ideálna pre niekoho, kto miluje cestovanie a zároveň dbá na okolité prostredie.

Rozmery

15x13x28 cm

Material

Pravá kozia koža

Farba

Hnedá

Krajina pôvodu

India

Výroba

Naše kožené výrobky sú ručne vyrábané skúsenými remeselníkmi z Rádžasthánu v Indii, ktorí ovládajú umenie výroby kože po generácie.


VIAC O VÝROBE

Starostlivosť

Tu je niekoľko ľahko dosiahnuteľných tipov v starostlivosti o kožu, ktoré by ste mohli dodržiavať pri údržbe koženého tovaru tak, aby vám vydržal naveky.

VIAC O STAROSTLIVOSTI

FROM WASTE INTO WORTH

Udržateľná výroba

Na základe stáročných indických znalostí kože a jej využitia sme premenili odpad na eco-friendly kožený produkt noblesného a napriek tomu vintage štýlu. 

surová koža

SÚVISIACE PRODUKTY