kožená taška na fotoaparát z pravej kozej kože
Kožená zaška na fotoaparát TERRA Original price was: 99,00 €.Current price is: 74,66 €.
Naspäť k produktom
Rolovací kožený ruksak ACE
Rolovací kožený ruksak ACE Original price was: 139,00 €.Current price is: 104,84 €.

Kožený obal na notebook & iPad WORKEY MINI

- 25 % ZĽAVA
LETNÝ VÝPREDAJ
✓ DOPRAVA ZDARMA

Original price was: 49,90 €.Current price is: 37,62 €.

S koženým obalom na notebook & iPad WORKEY MINI si môžete byť istý, že vaše zariadenie zostane v bezpečí pred prachom, špinou, poškriabaním a náhodným poškodením. Zistite, či je vhodný pre vaše zariadenie, pozrite sa na rozmery.

Na sklade

Katalógové číslo: WORKEY-MINI Kategória:

NAOZAJ PRE KAŽDÉHO

Obal na notebook WORKEY MINI v hnedom prevedení má moderný design a je vyrobený z hovädzej kože. Má minimalistický dizajn, elegantnú čiernu podšívku a praktické zatváranie. Vďaka všestrannému designu je vhodný pre mužov aj ženy.

DO ŠKOLY A PRÁCE V ŠTÝLE

WORKEY MINI poskytne vášmu zariadeniu prvotriednu ochranu. Obal je vhodný na prenášanie zariadenia v akejkoľvek taške, ale je možné ho nosiť aj samostatne, ako štýlový doplnok do školy či pracovnú schôdzku.

ČO ZNAMENÁ WORKEY

Meno Workey sme pre náš obal na notebook alebo iPad vybrali z jednoduchého dôvodu: chceli sme, aby vám práca alebo učenie šli od ruky! S praktickým pomocníkom, ako je Workey, bude prednáška v škole, ale aj pracovné stretnutie o niečo štýlovejšie.

 

Material

Pravá hovězí kůže

Výroba

Naše kožené výrobky sú ručne vyrábané skúsenými remeselníkmi z Rádžasthánu v Indii, ktorí ovládajú umenie výroby kože po generácie.


VIAC O VÝROBE

Starostlivosť

Tu je niekoľko ľahko dosiahnuteľných tipov v starostlivosti o kožu, ktoré by ste mohli dodržiavať pri údržbe koženého tovaru tak, aby vám vydržal naveky.

VIAC O STAROSTLIVOSTI

FROM WASTE INTO WORTH

Udržateľná výroba

Na základe stáročných indických znalostí kože a jej využitia sme premenili odpad na eco-friendly kožený produkt noblesného a napriek tomu vintage štýlu. 

surová koža

SÚVISIACE PRODUKTY