kožená taška na fotoaparát z pravej kozej kože
Kožená zaška na fotoaparát TERRA Original price was: 99,00 €.Current price is: 74,66 €.
Naspäť k produktom
Dámska kožená kabelka z pravej kozej kože
Dámska kožená kabelka GAIA Original price was: 89,90 €.Current price is: 67,79 €.

Prírodný včelí vosk pre starostlivosť o kožu 50 ml

- 25 % ZĽAVA
LETNÝ VÝPREDAJ
✓ DOPRAVA ZDARMA

Original price was: 9,90 €.Current price is: 7,46 €.

Včelí vosk sa po stáročia používa na ošetrovanie a konzerváciu kože. Náš prírodný čistič na báze včelieho vosku môže pomôcť zachovať prirodzenú mäkkosť kože a udržať ju ako novú po dlhé roky.

Na sklade

Katalógové číslo: VOSK Kategória:

STAROSTLIVOSŤ JE ZÁKLAD

Aby ste zaistili, že váš kožený výrobok zostane v najlepšom stave po dlhé roky, je potrebná pravidelná starostlivosť a údržba. Jednoduchý spôsob, ako to dosiahnuť, je používať včelí vosk na starostlivosť o kožu.

Včelí vosk poskytuje ochrannú vrstvu pred nečistotami a vodou a zabraňuje degradácii materiálu. Pomáha tiež udržovať kožu mäkkú a pružnú a zároveň jej dodáva prirodzený lesk.

NA KOZIU I HOVÄDZIU KOŽU

Táto zmes včelieho vosku robí zázraky ako na kozej aj hovädzej koži. Uzamyká vlhkosť, odstraňuje drobné odreniny a zároveň kožu vyživuje a kondicionuje.

Náš včelí vosk je vyrobený na prírodnej báze, je udržateľný a šetrný k prírode. Pravidelným nanášaním včelieho vosku na kožený výrobok predĺžite životnosť vašich kúskov ďaleko nad rámec toho, ako očakávate.

POUŽITIE

Pre správne použitie včelieho vosku začnite ľahkým nanesením tenkej vrstvy na výrobok, ktorý chcete ošetriť, pomocou mäkkej handričky. Vosk rozotrite po celom výrobku, kým rovnomerne nepokryje všetky povrchy, potom ho pred leštením nechajte uschnúť.

Tento jednoduchý proces ochrany vašich kožených výrobkov vám pomôže zaistiť, že zostanú mäkké a poddajné po mnoho rokov.

Výroba

Naše kožené výrobky sú ručne vyrábané skúsenými remeselníkmi z Rádžasthánu v Indii, ktorí ovládajú umenie výroby kože po generácie.


VIAC O VÝROBE

Starostlivosť

Tu je niekoľko ľahko dosiahnuteľných tipov v starostlivosti o kožu, ktoré by ste mohli dodržiavať pri údržbe koženého tovaru tak, aby vám vydržal naveky.

VIAC O STAROSTLIVOSTI

FROM WASTE INTO WORTH

Udržateľná výroba

Na základe stáročných indických znalostí kože a jej využitia sme premenili odpad na eco-friendly kožený produkt noblesného a napriek tomu vintage štýlu. 

surová koža

SÚVISIACE PRODUKTY