Kožený zápisník CHARMY

34,90 

Kožený zápisník je nadčasovým symbolom kreativity a organizácie a je dokonalým nástrojom, ktorý vám pomôže zachytiť vaše myšlienky a nápady. Počet strán: 72.

Na sklade

SKU CHARMY Kategória

Popis

VŽDY SA HODÍ MAŤ DENNÍK

Na písaní do koženého denníka je niečo zvláštne. Každá stránka pôsobí ako kus histórie čakajúcej na napísanie. Vintage vzhľad dodáva charakter a šarm. Odolnosť kože navyše garantuje, že vaše myšlienky a spomienky budú chránené po mnoho rokov. Ak hľadáte dokonalý kožený denník alebo cestovateľský zápísník pre všetky vaše úvahy a zamyslenia, ste tu správne.

SYMBOL KREATIVITY A PORIADKU

Kožené zápisníky sú nadčasovým symbolom kreativity a organizovanosti. Či už ste spisovateľ, umelec alebo jednoducho niekto, kto rád dáva svoje myšlienky na papier, kožený denník je dokonalým nástrojom, ktorý vám pomôže zachytiť vaše idey, pocity, nápady a je skvelým spoločníkom na všetky životné dobrodružstvá.

ČO ZNAMENÁ CHARMY

Charmy je odvodené od slova šarm, čo znamená očariť, uchvátiť krásou alebo talentom. Preto sa dá s istotou povedať, že náš kožený zápisník Charmy má určitú charizmu, ktorú k sebe priťahuje ostatných. Je to nadčasový a elegantný denník, ktorý vás inšpiruje k tomu, aby ste jeho stránky naplnili textami, básňami a osobnými úvahami.

Ďalšie informácie

Rozmery

vonkajší rozmer 130×175, strana 120×170

Farba

Hnedá

Krajina pôvodu

India

Váha

≈ 350 g