Kožený zápisník CHARMY

- 25 % ZĽAVA
JARNÝ VÝPREDAJ
✓ DOPRAVA ZDARMA

26,32 

Kožený zápisník je nadčasovým symbolom kreativity a organizácie a je dokonalým nástrojom, ktorý vám pomôže zachytiť vaše myšlienky a nápady. Počet strán: 72.

Na sklade

Katalógové číslo: CHARMY Kategória:

VŽDY SA HODÍ MAŤ DENNÍK

Na písaní do koženého denníka je niečo zvláštne. Každá stránka pôsobí ako kus histórie čakajúcej na napísanie. Vintage vzhľad dodáva charakter a šarm. Odolnosť kože navyše garantuje, že vaše myšlienky a spomienky budú chránené po mnoho rokov. Ak hľadáte dokonalý kožený denník alebo cestovateľský zápísník pre všetky vaše úvahy a zamyslenia, ste tu správne.

SYMBOL KREATIVITY A PORIADKU

Kožené zápisníky sú nadčasovým symbolom kreativity a organizovanosti. Či už ste spisovateľ, umelec alebo jednoducho niekto, kto rád dáva svoje myšlienky na papier, kožený denník je dokonalým nástrojom, ktorý vám pomôže zachytiť vaše idey, pocity, nápady a je skvelým spoločníkom na všetky životné dobrodružstvá.

ČO ZNAMENÁ CHARMY

Charmy je odvodené od slova šarm, čo znamená očariť, uchvátiť krásou alebo talentom. Preto sa dá s istotou povedať, že náš kožený zápisník Charmy má určitú charizmu, ktorú k sebe priťahuje ostatných. Je to nadčasový a elegantný denník, ktorý vás inšpiruje k tomu, aby ste jeho stránky naplnili textami, básňami a osobnými úvahami.

Rozmery

vonkajší rozmer 130×175, strana 120×170

Farba

Hnedá

Krajina pôvodu

India

Váha

≈ 350 g

Výroba

Naše kožené výrobky sú ručne vyrábané skúsenými remeselníkmi z Rádžasthánu v Indii, ktorí ovládajú umenie výroby kože po generácie.


VIAC O VÝROBE

Starostlivosť

Tu je niekoľko ľahko dosiahnuteľných tipov v starostlivosti o kožu, ktoré by ste mohli dodržiavať pri údržbe koženého tovaru tak, aby vám vydržal naveky.

VIAC O STAROSTLIVOSTI

FROM WASTE INTO WORTH

Udržateľná výroba

Na základe stáročných indických znalostí kože a jej využitia sme premenili odpad na eco-friendly kožený produkt noblesného a napriek tomu vintage štýlu. 

surová koža