Unisex batoh VOYAGE

159,00 

Hľadáte kožený ruksak, ktorý je štýlový a zároveň spoľahlivý? Už nehľadajte! Úplne prvý batoh spod našej ceruzky, VOYAGE, je perfektným spojením nadčasového štýlu a každodennej praktickosti.

Na sklade

SKU VOYAGE Kategória

Popis

JEDEN Z NAŠICH PRVÝCH

Unisex kožený batoh VOYAGE je ideálny pre všetky životné štýly. Či už ste ambiciózny študent alebo dobrodružný cestovateľ, tento kožený batoh je pre vás ako stvorený.

Vyrobený je z vysoko kvalitnej hovädzej kože, takže vydrží večne a vďaka množstvu úložného priestoru a špeciálnych priehradok bude všetko usporiadané tak, ako má.

Vnútro ruksaku pokrýva kombinácia kvalitnej bavlny a odolného canvasu, ktoré sa postarajú o bezpečie všetkých vašich vecí.

DO ŠKOLY I NA VÝLETY

VOYAGE disponuje priestranným hlavným vreckom s jedným malým vnútorným vreckom na zips a dvoma menšími vreckami, napríklad na mobil a kľúče. Má tiež 3 vonkajšie menšie vrecká, 1 väčšie vpredu a 2 menšie po stranách.

VOYAGE má objem 25 litrov, menšie vrecká po stranách sa zapínajú na magnet, predné menšie a hlavné vrecko na pracku.

Tento netradičný kúsok je skvelým partnerom na cestu do práce, na dovolenku alebo len tak na nákup.

ČO ZNAMENÁ VOYAGE

Skúmanie zmyslu cesty je samo o sebe úžasnou cestou! Cesty môžu byť fyzické, emocionálne a dokonca aj duchovné, zavedú nás na miesta, kam sme nikdy nečakali, že pôjdeme, a pomôžu nám stať sa ľuďmi, ktorými hlboko túžime byť.

Niekedy môže Voyage znamenať aj vydať sa na neprebádané územie. Inokedy Voyage znamená preplávať búrkou emócií, aby ste nakoniec dorazili do vnútornej oázy pokoja. Bez ohľadu na to, akú cestu si vyberiete, pre tých, ktorí sú dostatočne odvážni, je Voyage tou správnou voľbou.

Ďalšie informácie

Rozmery

40x30x15cm

Material

Pravá hovězí kůže

Farba

Dark

Váha

1,3 kg

Capacity

25 L