kožená taška na fotoaparát z pravej kozej kože
Kožená zaška na fotoaparát TERRA Original price was: 99,00 €.Current price is: 74,66 €.
Naspäť k produktom
Aktovkový kožený ruksak POLO odfotený z predu
Aktovkový kožený ruksak POLO Original price was: 119,00 €.Current price is: 89,77 €.

Unisex kožený ruksak VOYAGE DARK

- 25 % ZĽAVA
LETNÝ VÝPREDAJ
✓ DOPRAVA ZDARMA

Original price was: 159,00 €.Current price is: 119,95 €.

Hľadáte kožený ruksak, ktorý je štýlový a zároveň spoľahlivý? Už nehľadajte! Úplne prvý ruksak spod našej ceruzky, VOYAGE DARK, je perfektným spojením nadčasového štýlu a každodennej praktickosti.

Na sklade

Katalógové číslo: VOYAGE-DARK Kategória:

JEDEN Z NAŠICH PRVÝCH

Unisex kožený ruksak VOYAGE DARK je ideálny pre všetky životné štýly. Či už ste ambiciózny študent alebo dobrodružný cestovateľ, tento kožený batoh je pre vás ako stvorený.

Vyrobený je z vysoko kvalitnej hovädzej kože, takže vydrží večne a vďaka množstvu úložného priestoru a špeciálnych priehradok bude všetko usporiadané tak, ako má.

Vnútro ruksaku pokrýva kombinácia kvalitnej bavlny a odolného canvasu, ktoré sa postarajú o bezpečie všetkých vašich vecí.

DO ŠKOLY I NA VÝLETY

VOYAGE DARK disponuje priestranným hlavným vreckom s jedným malým vnútorným vreckom na zips a dvoma menšími vreckami, napríklad na mobil a kľúče. Má tiež 3 vonkajšie menšie vrecká, 1 väčšie vpredu a 2 menšie po stranách.

VOYAGE DARK má objem 25 litrov, menšie vrecká po stranách sa zapínajú na magnet, predné menšie a hlavné vrecko na pracku.

Tento netradičný kúsok je skvelým partnerom na cestu do práce, na dovolenku alebo len tak na nákup.

ČO ZNAMENÁ VOYAGE

Skúmanie zmyslu cesty je samo o sebe úžasnou cestou! Cesty môžu byť fyzické, emocionálne a dokonca aj duchovné, zavedú nás na miesta, kam sme nikdy nečakali, že pôjdeme, a pomôžu nám stať sa ľuďmi, ktorými hlboko túžime byť.

Niekedy môže Voyage znamenať aj vydať sa na neprebádané územie. Inokedy Voyage znamená preplávať búrkou emócií, aby ste nakoniec dorazili do vnútornej oázy pokoja. Bez ohľadu na to, akú cestu si vyberiete, pre tých, ktorí sú dostatočne odvážni, je Voyage tou správnou voľbou.

Rozmery

40x30x15cm

Material

Pravá hovězí kůže

Farba

Dark

Váha

1,3 kg

Capacity

25 L

Výroba

Naše kožené výrobky sú ručne vyrábané skúsenými remeselníkmi z Rádžasthánu v Indii, ktorí ovládajú umenie výroby kože po generácie.


VIAC O VÝROBE

Starostlivosť

Tu je niekoľko ľahko dosiahnuteľných tipov v starostlivosti o kožu, ktoré by ste mohli dodržiavať pri údržbe koženého tovaru tak, aby vám vydržal naveky.

VIAC O STAROSTLIVOSTI

FROM WASTE INTO WORTH

Udržateľná výroba

Na základe stáročných indických znalostí kože a jej využitia sme premenili odpad na eco-friendly kožený produkt noblesného a napriek tomu vintage štýlu. 

surová koža

SÚVISIACE PRODUKTY