Pánska taška KYMANI

109,00 

KYMANI je pánska hnedá kožená taška, ktorá vydrží veľmi dlho a bude vyzerať príťažlivejšie, ako ju budete nosiť. Má veľa vintage šarmu, je jednoduchá, ale ikonická a je verným spoločníkom na cesty.

Na sklade

SKU KYMANI Kategória

Popis

JEDNODUCHÁ, ALE IKONICKÁ

Minimalistická pánska kožená taška KYMANI je ručne vyrábaná s ohľadom na originálny design.

Vyrobená je z našej opálenej hnedej kože, ktorá je rovnako pevná a odolná ako zelené plátno, ktoré sme použili na jej vnútorné obloženie.

13-palcový notebook sa pohodlne zmestí do pláteného vrecka vo vnútri (alebo 15-palcový notebook do hlavnej časti).

PRAKTICKÁ

Vnútri sú tiež 2 vrecká na zips s 3 veľkými priehradkami. KYMANI hravo odnesie zložku A4, knihy alebo iné cestovné nevyhnutnosti. Nech už so sebou potrebujete vziať čokoľvek, dlhý nastaviteľný popruh umožňuje pohodlné prehodenie tašky cez rameno, takže sa nosí ľahko a pohodlne. Pánska taška KYMANI je:

  • vhodná pre businessmenov a študentov
  • skvelá spoločníčka do práce aj na cesty

ČO ZNAMENÁ KYMANI

Kymani je africké meno so zaujímavým príbehom. Meno Kymani znamená „dobrodružný cestovateľ“ a vybral ho reggae spevák Bob Marley pre jedného zo svojich synov.

Kymani predstavuje odvahu, statočnosť a odolnosť – atribúty, ktoré sú oslavované vo východoafrickej kultúre. Kymani nám vždy bude pripomínať, aby sme napĺňali svoje túžby po objavovaní nových destinácií – bez ohľadu na to, aké by mohli byť!

Ďalšie informácie

Rozmery

28x13x38 cm

Material

Pravá kozia koža

Farba

Hnedá

Krajina pôvodu

India