kožená taška na fotoaparát z pravej kozej kože
Kožená zaška na fotoaparát TERRA Original price was: 99,00 €.Current price is: 74,66 €.
Naspäť k produktom
Rolovací kožený ruksak ACE
Rolovací kožený ruksak ACE Original price was: 139,00 €.Current price is: 104,84 €.

Dámska kožená kabelka NJERI

- 25 % ZĽAVA
LETNÝ VÝPREDAJ
✓ DOPRAVA ZDARMA

Original price was: 99,00 €.Current price is: 74,66 €.

Užitočná dámska kožená kabelka NJERI so svojimi elegantnými líniami a textúrou ponúka okamžitý spôsob, ako osviežiť každý outfit – cez deň aj v noci.

Na sklade

Katalógové číslo: NJERI Kategória:

NENÚTENÝ, ALE ŠIK ŠMRNC

Táto módna kabelka z pravej kože môže mať mnoho praktických využití a zároveň pôsobiť ako módny doplnok. Jej vintage šmrnc ju robí ešte krajšou.

Dámska kabelka NJERI je veľmi pohodlná a dostatočne priestranná na uloženie notebooku, iPadu, zložiek A4, fľaše s vodou, peňaženky alebo iných vecí.

PRAKTICKÁ

Dámska kabelka NJERI je dostatočne priestranná pre všetky vaše základné veci. Jej vintage šmrnc podčiarkuje vysoko kvalitné plátno, ktoré jej dodáva úhľadný vnútorný vzhľad.

NJERI môžete nosiť ako koženú tašku cez rameno alebo nákupnú kabelku. Noste ju do školy, na cesty alebo do kancelárie a zvýraznite svoj štýl.

ČO ZNAMENÁ NJERI

Meno Njeri je jedinečné a má mnoho rôznych významov. Je to skvelé meno pre cestovanie, pretože nám pripomína, že všetci máme schopnosť čeliť svojim strachom a robiť skoky do neznáma.

Aj keď nevieme, čo nás čaká v cieli, Njeri nám dodáva silu počas našich ciest a dáva nám pocit istoty na trase pred nami. S Njeri bude cestovanie skutočne jednoduché.

Rozmery

38x13x36 cm

Material

Pravá kozia koža

Farba

Hnedá

Krajina pôvodu

India

Výroba

Naše kožené výrobky sú ručne vyrábané skúsenými remeselníkmi z Rádžasthánu v Indii, ktorí ovládajú umenie výroby kože po generácie.


VIAC O VÝROBE

Starostlivosť

Tu je niekoľko ľahko dosiahnuteľných tipov v starostlivosti o kožu, ktoré by ste mohli dodržiavať pri údržbe koženého tovaru tak, aby vám vydržal naveky.

VIAC O STAROSTLIVOSTI

FROM WASTE INTO WORTH

Udržateľná výroba

Na základe stáročných indických znalostí kože a jej využitia sme premenili odpad na eco-friendly kožený produkt noblesného a napriek tomu vintage štýlu. 

surová koža

SÚVISIACE PRODUKTY