karinandmartin

Demografia, štatistiky a reklama

Blog

Why We Travel je lifestyle cestovateľský blog, ktorý bol založený v roku 2017. Počas nepravidelnej periodicity v rokoch 2017-2022 si vybudoval malý okruh stálych čitateľov.

Keď sme na jeseň 2022 po dlhom čase zablúdili do našich štatistík Google, zistili sme, že i napriek viac ako ročnému nepostovaniu náš blog denne čítajú stovky ľudí. Toto milé prekvapenie v nás podnietilo túžbu spojiť sa s našimi čitateľmi častejšie, a to vo forme blogov a newslettrov.

wwt web

Spolupráca na blogu

Na blogu tvoríme cestovateľský obsah, ktorý je užitočný pre našich čitateľov. Ide hlavne o písanie itinerárov s tipmi na konkrétne destinácie, recenzie alebo iné tipy, ktoré sú užitočné pre cestovateľov. V poslednom čase sa venujeme aj témam ako nomádsky život a ako ho dosiahnuť + našich čitateľov edukujeme o koži, našich výrobkoch a starostlivosti o ne.

Sme otvorení spolupráci v podobe PR článku, recenzie či affliate marketingu.

~ 2.000

kliknutí mesačne

~ 22.500

zobrazení mesačne

~ 1 MIN 40 S

čas strávený na blogu

„Cestovanie je to, čo nás napĺňa. Čas v Ázii nás učí nesmiernej jednoduchosti, pokory a skromnosti. Veríme, že nastavenie mysle, ktoré sa nám formuje na cestách nám ostane navždy. Našim príbehom chceme ľuďom ukázať, že plniť si sny je možné v akomkoľvek veku.“

Instagram & Tiktok

Ak chcete našu tvorbu z ciest a nomádsky život sledovať detailnejšie, navštívte naše sociálne siete.

Na Instagram denne pridávame zaujímavé príbehy z ciest, a to najmä skrz naše amatérske fotky a videá, pričom sa snažíme odzrkadliť lokálny život a kultúru.

Ak sa občas chcete zabaviť alebo vidieť trochu iný obsah, ako pridávame na Instagram, hoďte nám follow aj na Tiktok, s ktorým sme začali len nedávno.

wwt ig + tt

Spolupráca na Instagrame / Tiktoku

Náš Instagram je zameraný na cestovanie, lásku, pozitivitu a lifestyle. 

Spolupráca na IG je ideálnou voľbou v prípade, ak vašimi produktami/službami chcete osloviť publikum vo veku 25-34 r. zaujímajúce sa o atraktívny lifestylový či cestovateľský obsah.

~ 20 000

sledovatelia

~ 100 000

oslovených účtov
mesačne

~ 285 000

mesačné impresie

SPOLUPRÁCA

Zaujímame sa o destinačný marketing, spoznávame lokálnu kultúru, kuchyňu, módu, ale i život miestnych, o ktorom sa neskôr zmieňujeme v našich článkoch na blogu alebo v príspevkoch na sociálnych sieťach. Ak vaša firma priamo zastrešuje alebo ponúka služby súvisiace s hore uvedeným, pravdepodobne budeme spolupráci otvorení.

Zároveň našim čitateľom prinášame tipy na ubytovanie a iné cestovateľské užitočnosti. Krajiny a miesta, ktoré navštevujeme sa snažíme vnímať a vykresliť objektívne, realisticky, nehovoríme len o silných, ale i o slabých stránkach konkrétnej lokality či cestovania ako takého.

V prípade záujmu o spoluprácu ponúkame tvorbu foto alebo video obsahu, PR články a promo produktov. Prijímame len spolupráce, s ktorými sa stotožňujeme a vo väčšine prípadov neberieme barter.

Ak máte záujem o spoluprácu, kontaktujte nás cez Instagram alebo emailom na [email protected].

Karina a Martin na spolupráci na Bali

Ako spoluprácu s nami vnímali naši klienti?

The Edge BaliAnys, Marketing and Communications Supervisor
Read More
„It was great collaboration with you two guys and both of you also showing the best professionalism. We do love your content and also all the pictures that you’ve taken when we collaborated.“
SYDRIPMichal Rábek, CEO
Read More
„So spoluprácou s whywetravel.sk sme boli veľmi spokojní. Oceňujeme predovšetkým kreatívu a dôveryhodnosť našej spolupráce. Požiadavky boli vždy splnené, dokonca Karina vždy ochotne príde s niečím naviac, čo milujeme.“ 🥰
Munduk Moding Plantation BaliMr. Tri Darma, Sales & Marketing Executive
Read More
„We worked with Karina and Martin @whywetravel_sk at the beginning of 2020 and it was indeed a great experience to work with them. They are super communicative of which we could discuss a wide range of great ideas together. They produced really amazing content for us and it has been helping us a lot in gaining awareness from our customers‘ perspective. We would be more than happy to collaborate with them again in the future. Thank you for the amazing works. We are wishing you guys the very best of luck in your future endeavors.“
Adiwana Hotels & ResortsMs. Mega, Corp Sales & Marketing Coordinator
Read More
„It was pleasure to collaborate with you in the past. We got many beautiful contents and exposure which were very helpful for our marketing tools. We definitely would be happy collaborate and working more closely with you in the near future.“
Previous
Next

Kontakt

Kontaktujte nás

Ak máte záujem s nami spolupracovať, neváhajte nás kontaktovať na email: [email protected] alebo vyplňte tento formulár.